Расписание занятий

Расписание уроков I- IV классов

РАСКЛАД ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ          

на II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

I кл.

II кл.

III кл.

IV кл.

1.

 бел. літ. (нав.чыт.)

 бел. літ.(літ.чыт.)

 руская мова

 бел. літ. (літ.чыт.) 

2.

 фіз. культура і зд.

 беларуская мова

 матэматыка

 беларуская мова

3.

 беларуская мова

 фіз. культура і зд.

 фіз. культура і зд.

 матэматыка

4.

 выяўл. мастацтва

 АБЖ

 рус. літ. (літ. чыт)

 фіз. культура і зд.

5.

 

 музыка

 музыка

 АБЖ

АЎТОРАК

1.

 бел. літ. (нав.чыт.)

 рус. літ. (літ. чыт.)

 беларуская мова

 нямецкая мова

2.

 матэматыка

 матэматыка

 матэматыка

 матэматыка

3.

 беларуская мова

 руская мова

 нямецкая мова

 беларуская мова

4.

 прац. навучанне

 выяўл. мастацтва

 выяўл. мастацтва

 бел. літ. (літ.чыт.)

5.

 

 

 бел. літ. (літ.чыт.)

 выяўл. мастацтва

СЕРАДА

1.

 бел. літ. (нав.чыт.)

 матэматыка

 матэматыка

 чалавек і свет

2.

 гадзіна здар. і сп.

 беларуская мова

 руская мова

 гадзіна здар. і сп.

3.

 матэматыка

 фіз. культура і зд.

 фіз. культура і зд.

 матэматыка

4.

 беларуская мова

 бел. літ.(літ. чыт.)

 нямецкая мова

 руская мова

5.

 

 

 рус. літ. (літ.чыт)

 нямецкая мова

 

                  ЧАЦВЕР

1.

 руская мова

 рус. літ. (літ.чыт)

 бел. літ. (літ. чыт)

 рус. літ. (літ чыт.)

2.

 матэматыка

 матэматыка

 беларуская мова

 руская мова

3.

 музыка

 руская мова

 матэматыка

 прац.навучанне

4.

 выяўл. мастацтва

 прац.навучанне

 прац.навучанне

 музыка

5.

 

 

 АБЖ

 

 

ПЯТНІЦА

1.

 чалавек і свет

 чалавек і свет

 чалавек і свет

 фіз. культура і зд.

2.

 фіз. культура і зд.

 матэматыка

 руская мова

 нямецкая мова

3.

 матэматыка

 руская мова

 нямецкая мова

 матэматыка

4.

 

 гадзіна здар. і сп.

 гадзіна здар. і сп.

 руская мова

 

 

 

 

 рус. літ. (літ чыт.)

 

13.11.2021 21:04 - 06.01.2022 11:44

свернуть

Расписание уроков V - IX классов

РАСКЛАД    ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ          

на          II    паўгоддзе         2021/2022    навучальнага    года

 

V клас (13 каб.)

VI клас  (5 каб.)

 

                                                ПАНЯДЗЕЛАК 

1.

 сусветная гісторыя

 фізічная культура і здароўе

2.

 мастацтва

 матэматыка

3.

 матэматыка

 беларуская мова

4.

 чалавек і свет

 інфарматыка (11)

5.

 фізічная культура і здароўе

 геаграфія (17)

 

                                                 АЎТОРАК

1.

 руская мова

 беларуская мова

2.

 руская літаратура

 матэматыка

3.

 матэматыка

 сусветная гісторыя

4.

 нямецкая мова

 гадзіна здароўя і спорту

5.

 АБЖ

 біялогія

6.

 

 беларуская літаратура

 

                                                  СЕРАДА

1.

 матэматыка

 руская мова

2.

 працоўнае навучанне (5/9)

 нямецкая мова (13)

3.

 нямецкая мова

 руская літаратура (15)

4.

 руская мова

 матэматыка

5.

 беларуская літаратура

 працоўнае навучанне

6.

 беларуская мова

 працоўнае навучанне

                                                         ЧАЦВЕР

1.

 сусветная гісторыя

 матэматыка

2.

 матэматыка

 руская мова

3.

 руская мова

 фізічная культура і здароўе

4.

 беларуская мова

 нямецкая мова

5.

 гадзіна здароўя і спорту

 беларуская літаратура

6.

 руская літаратура

 мастацтва

                                                        ПЯТНІЦА

1.

 матэматыка

 беларуская мова

2.

 фізічная культура і здароўе

 руская мова

3.

 беларуская мова

 руская літаратура

4.

 нямецкая мова  гісторыя Беларусі

5.

 беларуская літаратура

 матэматыка

6.

 

 нямецкая мова

 

 

 

VII клас (17 каб.)

VIII клас (11 каб.)

 

                                      ПАНЯДЗЕЛАК

1.

 матэматыка

 геаграфія

2.

 геаграфія

 фізіка

3.

 фізіка

 працоўнае навучанне

4.

 працоўнае навучанне (5/9)

 руская мова (17)

5.

 працоўнае навучанне (5/13)

 сусветная гісторыя

6.

 сусветная гісторыя

 матэматыка

 

                                          АЎТОРАК

1.

 хімія

 беларуская літаратура

2.

 нямецкая мова

 беларуская мова

3.

 беларуская літаратура

 фізічная культура і здароўе

4.

 беларуская мова

 матэматыка

5.

 матэматыка (11)

 нямецкая мова

6.

 фізічная культура і здароўе

 хімія

 

                                             СЕРАДА

1.

 біялогія

 нямецкая мова

2.

 руская мова

 матэматыка

3.

 матэматыка

 геаграфія

4.

 мастацтва

 біялогія

5.

 руская літаратура

 інфарматыка

6.

 гісторыя Беларусі

 мастацтва

7.

 

 гадзіна здароўя і спорту

 

                                                ЧАЦВЕР

1.

 фізіка

 руская літаратура

2.

 беларуская мова

 фізіка

3.

 матэматыка

 беларуская мова

4.

 гадзіна здароўя і спорту

 гісторыя Беларусі

5.

 нямецкая мова

 матэматыка

6.

 інфарматыка

 нямецкая мова

 

                                               ПЯТНІЦА

1.

 руская мова

 біялогія

2.

 беларуская літаратура

 хімія

3.

 фізічная культура і здароўе

 матэматыка

4.

 матэматыка

 руская мова

5.

 нямецкая мова

 фізічная культура і здароўе

6.

 біялогія

 руская літаратура

 

 

IX клас   (15 каб.)

 

ПАНЯДЗЕЛАК

1.

 фізіка  

2.

 сусветная гісторыя  

3.

 геаграфія  

4.

 грамадазнаўства

5.

 матэматыка  

6.

 фізічная культура і здароўе 

 

АЎТОРАК 

1.

 матэматыка 

2.

 хімія  

3.

 руская мова  

4.

 руская літаратура  

5.

 гісторыя Беларусі  

6.

 нямецкая мова 

 

 СЕРАДА

1.

 беларуская мова  

2.

 беларуская літаратура  

3.

 працоўнае навучанне (5/3) 

4.

 гадзіна здароўя і спорту 

5.

 біялогія 

6.

 матэматыка 

 

 ЧАЦВЕР

1.

 беларуская літаратура  

2.

 нямецкая мова 

3.

 фізіка 

4.

 матэматыка  

5.

 руская мова 

6.

 сусветная гісторыя

7.

 фізічная культура і здароўе 

 

 ПЯТНІЦА

1.

 фізіка  нямецкая мова 

2.

 матэматыка

3.

 хімія 

4.

 беларуская мова

5.

 геаграфія  

6.

 інфарматыка 

 

13.11.2021 21:09 - 06.01.2022 11:41

свернуть

Расписание факультативных занятий

 РАСКЛАД ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

на II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

                                                      ПАНЯДЗЕЛАК 

14.50 - Грамадска карысная праца   - VIII клас (5)

14.50 - У краіне цудоўнай хіміі  - VII клас (17) 

14.50 - Абагульняючы курс па вучэбнаму прадмету "Матэматыка"   - IX клас (11)                                                 

                                                       АЎТОРАК  

13.50 - Шахматны ўсенавуч  - III клас (3) 

                                                          СЕРАДА   

12.55 - Шахматны ўсенавуч  - II клас (4) 

14.50 - Прафесія маёй мары  - IX клас (15)

                                                       ЧАЦВЕР

12.55 - Жывапіс. Графіка. Скульптура. - II клас (4)

13.55 - Шахматны ўсенавуч  - IV клас (9)

14.50 - Грамадска карысная праца  - VII клас (5)

                                                       ПЯТНІЦА

14.50 - Працягваем адкрываць таямніцы рэчыва  - IX клас (5)

15.11.2021 10:25 - 06.01.2022 11:46

свернуть